Hoof
Mnr Sarel Steyn

Adjunkhoof
Me Almarie Katzke

Adjunkhoof
Mnr Chris-Juan Ras

Departementshoof
Me Enza Steyn

 

Vakspesialisering:

Engels Huistaal; Eerste Addissionele Taal en Verbruikerstudie

Departementshoof
Me Sylvia Maas

 

Vakspesialisering:

Lewenswetenskappe; Fisiese Wetenskappe; Tegniese Wetenskap en Natuurwetenskappe
Graad 12 Graadhoof

Departementshoof
Me Suzelle du Plooy

 

Vakspesialisering:

Lewensoriëntering, Sosiale Wetenskappe en Toerisme

Me Bianca Briedenhann

 

Vakspesialisering:

Afrikaanse Vakhoof; Graad 8 Graadhoof

Me Jana Mostert

 

Vakspesialisering:

Kuns en Kultuur

Me Euodia de Meyer

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Me Magriet Botha

 

Vakspesialisering:

Visuele Kuns

Mnr Rayno Wagner

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Mnr Rudi van Wyk

 

Vakspesialisering:

Afrikaans

Me Anesta Kloppers

 

Vakspesialisering:

Afrikaans

Me Huibrie Janse van Rensburg

 

Vakspesialisering:

Besigheidstudies; Graad 9 Graadhoof

Me Bernadene Kruger

 

Vakspesialisering:

Afrikaans

Me Bianca Lindner-Button

 

Vakspesialisering:

Toerisme

Me Nirica Crous

 

Vakspesialisering:

Afrikaans

Me Tersia Roberts

 

Vakspesialisering:

Ekonomiese Afdeling

Me Hermien van Coller

 

Vakspesialisering:

Ekonomiese Afdeling

Me Mariska Lottering

 

Vakspesialisering:

Sosiale Wetenskappe; Lewensoriëntering

Me Lindi Beneke

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Mnr Dirk Marais

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Mnr Dawid Nel

 

Vakspesialisering:

Elektries Ingenieurswese

Mnr Brandon du Preez

 

Vakspesialisering:

Engels

Me Elisna Vorster

 

Vakspesialisering:

Afrikaans

Me Gazelle Kylander

 

Vakspesialisering:

Natuurwetenskappe

Me Lindsay Hendricks

 

Vakspesialisering:

Engels

Me Maruscha Meiring

 

Vakspesialisering:

Engels

Me Alicia Ellis

 

Vakspesialisering:

Verbruikerstudies

Me Mariska Durant

 

Vakspesialisering:

Rekenaartoepassingstegnologie

Mnr Niël Horn

 

Vakspesialisering:

Pas en Masjienwerk

Me Lorette Pienaar

 

Vakspesialisering:

Engels

Me Engela Pieterse

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Me Michelle Myburgh

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Me Sonja Tuck

 

Vakspesialisering:

Fisiese Wetenskappe; Tegniese Wetenskappe

Me Ezél van der Walt

 

Vakspesialisering:

Wiskunde

Mnr Danie Reitsma

 

Vakspesialisering:

Tegnologie

Me Christie Coetzee

 

Vakspesialisering:

Lewensoriëntering; Berading

Administratiewe dame
Me Laetitia Botha

Ontvangsdame
Me Sanette Crous

Kassiere
Me Hester Nortjé

Tikster
Me Stephanie Reitsma

Invorderings
Mnr Richard Austin

Dissipline
Mnr Z

 915 total views